Kraft Estate w Strefie Nieruchomości

W grudniu 2021 popularny magazyn branżowy Strefa Nieruchomości wyraziła zainteresowanie Biurem Nieruchomości Kraft Estate. Dzięki dobremu marketingowi na stronach branżowych oraz social mediach, zostaliśmy dostrzeżeni przez profesjonalistów branży.

W czasie rozwoju dla każdej firmy – fundamentem jest dobra reklama, która jest w zasięgu każdej grupy odbiorców. Odpowiedzieliśmy również zainteresowaniem współpracy z Naszej strony. Skoro prowadzimy biznes, a prowadzimy go dobrze, postanowiliśmy się podzielić z innymi Naszym sukcesem.
Wywiad przeprowadziła Aleksandra Zalewska – Stankiewicz, dziennikarka Strefy Nieruchomości, która poprowadziła Nas krok po kroku. Dla Nas była to zupełnie nowa sytuacja, nie wiedzieliśmy o co konkretnie będziemy pytani, czy wystarczająco obszernie podzielimy się Naszą wiedzą. Kiedy robimy, coś pierwszy raz w życiu, to zawsze towarzyszą Nam dwie skrajne emocje – ekscytacja i stres. Wywiad był dla Nas większym wyzwaniem, niż otworzenie trzech biur regionalnych w rok! [śmiech].

Ze względu na odległość oraz sytuację światową, zmuszeni byliśmy do przeprowadzenia wywiadu przez wideorozmowę. Dodatkowo, żeby nie było zdziwienia, akurat byliśmy w Krakowie. Cały wywiad był bardzo miły i w efekcie, był to czas relaksu i odpoczynku dla Nas.

Publikacja

Z początkiem stycznia 2022 roku, rozpoczęła się przedsprzedaż nowego numeru, w formie papierowej lub pdf. Zaczął się również okres promowania i zachęcania do wcześniejszego zakupu numeru 15 (kwartalnik).
Byliśmy przerażeni, jak zostaniemy odebrani przez inne biura, inwestorów oraz ludzi, którzy mocno interesują się rynkiem nieruchomości.
Niepotrzebnie. Zyskaliśmy wiele nowych znajomości i ciepłych słów oraz gratulacji. Dostaliśmy dużo wiadomości o treści:

“Super! Powodzenia!” ; “Trzymamy kciuki” ; “Miło czytać, że młodzi ludzie chcą wprowadzić świeżość i zmiany”.

Dostaliśmy dodatkowy “power” do pracy, i dodatkowe potwierdzenie, że to co robimy, ma sens i odbiorców. Dlatego trzeba dać wszystkim szansę poznać – Biuro Nieruchomości Kraft Estate.
W oczach Naszych współpracowników pojawiła się duma i radość, że należą do zespołu, który razem z Nami pomaga zmieniać branżę nieruchomości.

Kraft Estate w strefie nieruchomości
Kraft w Strefie nieruchomości
To wspaniałe uczucie móc dzielić się z innymi swoim doświadczeniem, przekonać do siebie ludzi, że rynek nieruchomości to nie RING, że trzeba się wspierać i uczyć od siebie nawzajem.

Strefa nieruchomości już w sprzedaży!

Zapraszamy do zakupu magazynu Strefa Nieruchomości i zapoznania się z wywiadem o pracy Kraft Estate oraz profilu stanowiska, który rozpowszechniamy. Ta praca to “ciężki, kawałek chleba”, warto Nas poznać i przekonać się, że tylko zmiany i jakość obsługi może uratować dobre imię “pośredników”, aby polski rynek wyszedł z przeświadczenia, że pośrednik to zło.