Przejdź do treści

Kraft Estate

Zakup nieruchomości to w pierwszej kolejności radość i fascynacja, zapominamy jednak o kolejnych etapach, które mają miejsce przy transakcji. Twoja radość i fascynacja, przeradza się w stres i zakłopotanie – “czy podjęliśmy dobrą decyzję”?
Przerażają Cię formalności i sposób finansowania? Z Nami ten etap pominiesz, a swój czas poświęcisz na sprawy osobiste, dzięki temu zakup nieruchomości będzie szybki i przyjemny!

Zakup nieruchomości z Kraft Estate jest prosty!

Konsultacje

Konsultacje

Zakup nieruchomości to najważniejsza decyzja w naszym życiu dlatego musi być świadoma i przemyślana. Często zakup finansowany jest poprzez kredyt hipoteczny czyli umowę, która zobowiązuje nas na wiele lat. Doradcy Kraft Estate zadbają o wszelkie Twoje potrzeby oraz pomoc w zakupie nieruchomości idealnej dla Ciebie. Zaoferujemy Ci tylko te nieruchomości, które spełniają Twoje kryteria na danym etapie Twojego życia.

Prezentacja nieruchomości

Prezentacje nieruchomości

Nasi doradcy bardzo lubią spotkania z klientami dlatego prezentacja nieruchomości jest naszym ulubionym etapem. Ważna jest dobra komunikacja i stały kontakt z klientem. Staramy się, aby prezentacje nieruchomości odbywały się tylko w Naszej obecności, zapewniając komfort prezentacji i 100% szczerość.

Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe

Ułatwieniem przebiegu transakcji, jest punkt w którym załatwisz wszystko “na miejscu”. Tym punktem jest właśnie Kraft Estate, dzięki naszej szerokiej ofercie usług pomożemy Ci w udzieleniu finansowania oraz przygotowania dla Ciebie najlepszego rozwiązania. Współpracujemy z jedną z najlepszych firm doradztwa finansowego, bez dodatkowych kosztów

Bezpieczny Zakup Nieruchomości

Bezpieczny Zakup Nieruchomości

Pracujemy zgodnie z etyką zawodową i obowiązującym Nas prawem. Kupując nieruchomość z Kraft Estate możesz być pewny, że nie zdziwi Cię, żaden stan prawny oraz zostanie przedstawiona cała dokumentacja związana z nieruchomością.

Zakup nieruchomości

Finalizacja zakupu nieruchomości

Najbardziej stresujący etap stron podejmujących się sprzedaży oraz kupna nieruchomości. Współpracujemy z najlepszymi Kancelariami Notarialnymi zajmującymi się rynkiem nieruchomości na korzystnych zasadach oraz warunkach dla Naszych Klientów. Dodatkowo posiadamy prawników, architektów wnętrz oraz ekipy remontowe.

Przekazanie nieruchomości

Zakup nieruchomości to jeszcze nie koniec

Formalny zakup nieruchomości to jeszcze nie wszystko dlatego jesteśmy z Tobą do samego końca. Nasza praca kończy się na ostatnim i najistotniejszym etapie, czyli przekazania lokalu. Przygotowujemy wszelkie protokoły oraz wykonujemy wszystkie ustalenia między stronami.

FAQ
Kiedy mogę zobaczyć interesującą mnie nieruchomość?

Nasi doradcy są w stanie zorganizować spotkanie w dowolnym terminie. Skontaktuj się z wyłącznym opiekunem oferty i ustal dogodny dla Ciebie termin.

Szukam nieruchomości, której nie ma w ofercie.

Skontaktuj się z dyrektorem wybranego oddziału lub z centralą Kraft Estate wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@kraftestate.pl i opisz swoje oczekiwania dotyczące nieruchomości. Poinformujemy Cię o nowych ofertach spełniających Twoje wymagania.

Jak przygotować się do prezentacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwość, dlatego przed prezentacją warto przygotować sobie zestaw pytań dotyczących nieruchomości. Poza tym należy mieć ze sobą dowód osobisty w celu weryfikacji tożsamości.

Czy konieczne jest podpisanie umowy pośrednictwa?

Tak – przepisy polskiego prawa, a w szczególności Ustawa o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. 1997 nr 115, poz. 741) nakłada na nas obowiązek zawierania z Klientami umów pośrednictwa w formie pisemnej.

Jak wygląda usługa doradztwa?

Doradcy Kraft Estate obsługują cały proces kupna nieruchomości, od znalezienia odpowiedniego mieszkania czy domu, przez negocjacje i pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po przekazanie lokalu.

Co zyskuję współpracując z Kraft Estate?

Współpraca z profesjonalistami pozwoli Ci sfinalizować zakup nieruchomości szybciej i skuteczniej, a transakcje są znacznie bezpieczniejsze.

Jakie są dodatkowe koszty związane z zakupem nieruchomości?

Poza oczywistą ceną nieruchomości, nabywca musi przygotować się na dodatkowe koszty takie jak: podatek od czynności cywilnoprawnych, taksa notarialna, opłaty za wypisy aktu notarialnego, opłaty sądowe za wpis do księgi wieczystej, wynagrodzenie biura nieruchomości.
Doradca Kraft Estate sprawdzi i wyliczy dla Państwa dokładną wysokość tych kosztów.