Działki pod wymarzony dom w spokojnej okolicy!

wielkopolskie, szamotulski, Sędzinko, ul. Długa

124 065 PLN

LICZBA POKOI:  -

POWIERZCHNIA:  919m2

PIĘTRO:  -

STAN PRAWNY:  pełna własność

RODZAJ NIERUCHOMOŚCI:  działka budowlana

Wybierz swoją wymarzoną działkę, aby wybudować dom! Przedmiotem sprzedaży są 4 działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zlokalizowane w Sędzinku:

215/42 o powierzchni 925m2 – 124 875zł
215/43 o powierzchni 919m2 – 124 065zł
215/44 o powierzchni 908m2 – 122 580zł
215/41 i 212/1 o łącznej powierzchni 1132m2 – 152 820zł

Dostęp do działek realizowany jest poprzez drogę gminną, a następnie poprzez wydzieloną drogę wewnętrzną na działce nr 215/30, w której jednakowy udział będą mieli właściciele wszystkich działek przylegających do niej. Gaz, woda, energia elektryczna w drodze wewnętrznej.

W sąsiedztwie znajdują się nowo wybudowane (lub w trakcie budowy) domy jednorodzinne i prowadzona jest nie uciążliwa działalność gospodarcza ,co pozwala cieszyć się w pełni ciszą, spokojem i urokami wsi.

Sędzinko to niewielka, spokojna wieś położona w Wielkopolsce w powiecie Szamotulskim, gminie Duszniki. Nie wątpliwą zaletą tego miejsca jest optymalne połączenie spokoju wsi i bliskości miasta oraz łatwości dojazdu do niego. Sędzinko położone jest w odległości 18km od Tarnowa Podgórnego (oferującego pełen dostęp do wszelkich usług i sklepów oraz atrakcje takie jak Termy Tarnowskie, Tężnię, lodowisko), do którego dojedziemy spokojnymi wiejskimi drogami unikając korków.
Najbliżej położonym miastem jest oddalony o 8km Buk. To nie duże miasto, w którym znajdziemy wszystko, czego na co dzień potrzebujemy: sklepy (Biedronka, Netto, Dino), siłownię, kino, placówki medyczne oraz weterynaryjne, stację paliw, restauracje i co najważniejsze: linię kolejową, którą w ciągu 25 minut pociągiem dojedziemy na Dworzec Główny w Poznaniu.

Do Poznania możemy również dojechać bezpośrednio własnym samochodem korzystając z pobliskiej autostrady A2 a później drogi ekspresowej S11, dzięki którym już w 35 min dojedziemy na lotnisko Ławica lub w 40 minut znajdziemy się w samym centrum Poznania.
W samym Sędzinku znajduje szkoła podstawowa, sklep spożywczy, gabinet rehabilitacji i fizjoterapii, warsztat samochodowy, paczkomat inPostu a po świeże warzywa można się udać wprost do sklepu prowadzonego przez lokalnego rolnika.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu zadawania pytań oraz umówienia się na prezentację i wyboru odpowiedniej działki dla Ciebie!

Zapraszam do kontaktu i na prezentację, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Opiekun oferty:

Piotr Herman

Doradca ds. Nieruchomości

Warszawa 02-309
Słupecka 2A
kontakt@kraftestate.pl